⚡ Kurs Serverless

Cześć,

Będę wdzięczny za uwagi i pytania dotyczące serii “Kurs Serverless” na stronie https://serverlesspolska.pl/categories/Kurs-Serverless/

Wszystko działa? Przykłady się uruchamiają?

Będę również wdzięczny za sugestie, co byście chcieli zobaczyć w takim kursie?
Mam swoje typy ale jestem ciekaw Waszych :slight_smile:

Pozdrawiam,
Paweł

Cześć,

ja jestem już po 2 kursach na Udemy odnośnie właśnie AWS, i muszę Ci powiedzieć, że moje pytania mnożą się wraz z kolejnymi szkoleniami…

Dlatego miałbym sugestię, abyś prócz kursu oferował również odpłatne konsultację odnośnie właśnie budowy aplikacji na AWS, albo… tutaj strzelam - jakieś miesięczne kursy online z budowania aplikacji - z jedną godziną tygodniwo online - aby móc odpowiedzieć na bieżące pytania.

Takie moje sugestie :slight_smile:

Pozdrawiam

Cześć Paweł,

Możesz zdradzić, które kursy przerobiłeś?

Na razie dostałem propozycję zrobienia szkolenia stacjonarnego i temat jest w toku aczkolwiek to traktuję jako dodatek i zabawę :slight_smile:

Jeśli powstanie odpłatne szkolenie wideo, to będzie na pewno w modelu VIP. Czyli duży kontakt ze mną w czasie trwania kilkutygodniowego kursu, w tym spotkania live. Materiał i zadania publikowane co tydzień, a nie wszystko naraz. Tak jak to robi najlepszy w kraju Mirek Burnejko, u którego - muszę przyznać - pobieram nauki własnie z zakresu tworzenia szkoleń wideo.

Póki co, to jednak buduję społeczność i świadomość odnośnie serverless w Polsce. Smutne realia są takie, że dla kilku osób nie opłaca się budować szkolenia video. Tak chodzi o pieniądze i czas, ale też, a może przede wszystkim, o moje zaangażowanie emocjonalne. Jeśli tylko kilka osób zdecyduje się kupić takie szkolenie to odbiorę to jako osobistą porażkę. Chciałbym pomóc i uczyć jak największą ilość osób bo to lubię i wierzę w serverless. Po prostu, nie chcę budować czegoś co prawie nikomu nie jest potrzebne - to chyba naturalne podejście każdego z nas? :smiley:

Najbliższy kolejny cel to tworzyć krótkie (5-6 min) filmy na YouTube omawiające w praktyce mniej więcej to o czym piszę w Kursie Serverless. Zobaczymy jak mi będzie szło przed kamerą i czy się przyjmie taki format.

Zapraszam wszystkich do komentowania. Dajcie znać, co sądzicie o płatnych szkoleniach? To będzie MEGA przydatna informacja dla mnie.

Miłego dnia!